Mecz Denmark kontra Finland dnia 2021-06-12 16:00 na stadionie Telia Parken: wynik końcowy 0-1

Dnia 2021-06-12 16:00:00 na stadionie Telia Parken odbył się mecz Euro Championship kolejki Group B - 1 pomiędzy Dania a Finlandia.

Pierwsza połowa meczu między Dania a Finlandia zakończyła się wynikiem 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-1.

Coraz częściej wielu kibiców śledzi starcia, które dotyczą ligi Euro Championship. Uzdolnione zespoły piłkarskie z tejże ligi nieprzerwanie sprawiają swoim stałym sympatykom emocje z najwyższej półki. Zapadające w pamięć potyczki między drużynami zdarzają się bardzo bezkompromisowe, niezwykle rzadko bywa definitywnie, iż są to zmagania usypiające. Obserwujemy idealnie wyliczone bramki i asysty, nieczyste faule kończące się czerwoną kartką, które zapewniają niesamowitych emocji z oglądanego widowiska. Zachęcamy każdego fana, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów, oglądać spotkania sportowe lubianej ligi Euro Championship oraz przeglądać zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów futbolowych. Uczestnictwo takich zespołów jak Dania i Finlandia z ligi Euro Championship zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na znamienitym stadionie, Telia Parken.

Gole strzelali: J. Pohjanpalo 60' J. UronenP. Hojbjerg 74'

Żółte kartki Dania:

Żółte kartki Finlandia: R. Lod4'T. Sparv51'

Główny arbiter meczu to Anthony Taylor, Anglia. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Dania zmierzy się już z Belgia, następne spotkania z drużynami Rosja oraz Szkocja natomiast Finlandia z Rosja. Następne mecze zagra z drużynami Belgia oraz Kazachstan.

Dnia 2021-06-12 16:00:00 miało miejsce spotkanie Dania - Finlandia zakończone wynikiem 0-1
Średnia ocena 0 na 5 Oceniano 0 razy.

17

Redaktor portalu pl2012.pl, od lat wielki pasjonat i fan futbolu. Na codzień mieszka w Warszawie, wiek 31 lat. Zdobył duplom na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Interesuje go sztuka współczesna, sport oraz literatura.