Belgium kontra Russia, wynik spotkania 3-0

Dnia 2021-06-12 19:00 na obiekcie sportowym Gazprom Arena rozegrał się mecz futbolowy ligi Euro Championship kolejki Group B - 1. Na przeciw siebie stanęły Belgia oraz Rosja.

Po pierwszej połowie meczu między Belgia a Rosja wynik wynosił 2-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3-0.

Dzisiaj wielu kibiców śledzi potyczki, które odbywają się w lidze Euro Championship. Składające się z utalentowanych zawodników piłkarskie drużyny z tejże ligi raz za razem zapewniły pierwszorzędnym miłośnikom futbolu wiele wrażeń. Zapadające w pamięć zmagania między piłkarzami są nader zajadłe, bardzo rzadko zdarza się, iż są to zmagania nie warte uwagi. Obserwujemy idealne asysty i bramki, nieprzepisowe sytuacje z faulem, które dodają pikanterii całemu widowisku. Dlatego więc warto śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli oraz śledzić mecze piłkarskie znanej ligi Euro Championship. Belgia i Rosja oraz ich udział w lidze Euro Championship gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie live tych uzdolnionych sportowców i widowiskowej walki między nimi na historycznym stadionie, Gazprom Arena.

Gole strzelali: R. Lukaku 10', ]D. MertensT. Meunier 34', R. Lukaku 88' T. Meunier

Sędzią głównym tego spotkania był Antonio Mateu, Hiszpania. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu Belgia stawi czoła Dania, następne spotkania z drużynami Finlandia oraz Estonia natomiast Rosja z Finlandia. Następne mecze zagra z drużynami Dania oraz Chorwacja.

Dnia 2021-06-12 19:00 miało miejsce spotkanie między Belgia i Rosja: wynik końcowy 3-0
Średnia ocena 0 na 5 Oceniano 0 razy.

17

Redaktor portalu pl2012.pl, od lat wielki pasjonat i fan futbolu. Na codzień mieszka w Warszawie, wiek 31 lat. Zdobył duplom na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Interesuje go sztuka współczesna, sport oraz literatura.