Spotkanie między Austria oraz FYR Macedonia zakończone wynikiem 3-1 na obiekcie Arena Na?ional?

Dnia 21-06-13 16:00 na obiekcie sportowym Arena Nationala rozegrał się mecz ligi Euro Championship kolejki Group C - 1. Zmierzyły się ze sobą Austria oraz Macedonia.

Po pierwszej połowie spotkania między Austria a Macedonia wynik to 1-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-1.

Oddani fani piłki nożnej śledzą niezwykle ciekawe potyczki, które mają miejsce w lidze Euro Championship. Uzdolnione zespoły piłkarskie z tejże ligi raz za razem zagwarantowały wspaniałym entuzjastom piłki nożnej mnóstwo wrażeń. Niesamowite potyczki między drużynami ligowymi są zażarte, niezwykle rzadko bywa jednoznacznie, że potyczki nudzą fana. Wielokrotnie trafiamy na wyjątkowe gole oraz asysty, brutalne faule kończące się żółtym kartonikiem, które gwarantują niesamowite wrażenia i przyjemność z meczu. Dlatego też warto przeglądać widowiska sportowe ligi Euro Championship, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. Udział takich drużyn jak Austria i Macedonia z ligi Euro Championship zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na historycznym stadionie, Arena Na?ional?.

Gole strzelali: S. Lainer 18'1-0M. SabitzerG. Pandev 28'1-1M. Gregoritsch 78'2-1D. AlabaM. Arnautovic 89'3-1K. Laimer

Żółte kartki Austria: S. Lainer85'

Żółte kartki Macedonia: A. Trajkovski42'E. Alioski52'

Czerwone kartki Austria:

Czerwone kartki Macedonia:

Sędzią głównym tego spotkania był Andreas Ekberg, Szwecja. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Austria stanie naprzeciw Holandia, następne spotkania z drużynami Ukraina oraz Mołdawia a Macedonia podejmie Ukraina. Następne mecze zagra z drużynami Holandia oraz Armenia.

Mecz Austria vs Macedonia na obiekcie Arena Nationala: wynik 3-1
Średnia ocena 0 na 5 Oceniano 0 razy.

17

Redaktor portalu pl2012.pl, od lat wielki pasjonat i fan futbolu. Na codzień mieszka w Warszawie, wiek 31 lat. Zdobył duplom na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Interesuje go sztuka współczesna, sport oraz literatura.