Dnia 21-06-13 19:00 miał miejsce mecz pomiędzy Netherlands i Ukraine zakończony wynikiem 3-2

W dniu 21-06-13 19:00 na obiekcie sportowym Johan Cruijff Arena rozegrał się interesujący mecz ligi Euro Championship kolejki Group C - 1. Na przeciw siebie stanęły Holandia i Ukraina.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Holandia oraz Ukraina zakończyła się 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-2.

Coraz częściej zauważamy, iż liczni kibice śledzą fascynujące starcia, które tyczą się ligi Euro Championship. Mocne zespoły futbolowe z tejże ligi systematycznie gwarantują kapitalnym kibicom mnóstwo emocji. Walki pomiędzy graczami z ligi okazują się bardzo zajadłe, nie często bywa, iż są to widowiska drętwe. Wielokrotnie zdarzają się wspaniałe gole i asysty, bezlitosne sytuacje z faulem, które zapewniają wspaniałe wrażenia oraz przyjemność z meczu. Zachęcamy każdego z fanów, żeby śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich orazprzeglądać mecze futbolowe pasjonującej ligi Euro Championship i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Udział takich zespołów jak Holandia oraz Ukraina w lidze Euro Championship gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wszechstronnych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie jak Johan Cruijff Arena.

Gole strzelali: G. Wijnaldum 52'1-0W. Weghorst 58'2-0A. Yarmolenko 75'2-1R. YaremchukR. Yaremchuk 79'2-2R. MalinovskyD. Dumfries 85'3-2N. Ake

Żółte kartki Holandia:

Żółte kartki Ukraina: S. Sydorchuk90'

Czerwone kartki Holandia:

Czerwone kartki Ukraina:

Sędzią głównym tego spotkania był Felix Brych, Niemcy. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym meczu meczu Holandia stanie naprzeciw Austria, następne spotkania z drużynami Macedonia i Norwegia. Kolejno natomiast Ukraina zmierzy się z Macedonia. Następne mecze zagra z drużynami Austria i Kazachstan.

Holandia - Ukraina, wynik meczu - 3-2
Średnia ocena 0 na 5 Oceniano 0 razy.

17

Redaktor portalu pl2012.pl, od lat wielki pasjonat i fan futbolu. Na codzień mieszka w Warszawie, wiek 31 lat. Zdobył duplom na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Interesuje go sztuka współczesna, sport oraz literatura.