Mecz England kontra Croatia zakończony wynikiem 1-0

Dnia 21-06-13 13:00 na obiekcie sportowym Wembley Stadium odbył się interesujący mecz ligi Euro Championship kolejki Group D - 1. Na przeciw siebie stanęły Anglia i Chorwacja.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Anglia i Chorwacja wynik to 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

Coraz częściej zauważamy, że wierni fani śledzą ciekawe starcia w lidze Euro Championship. Liczące się drużyny piłkarskie często zaserwowały pierwszorzędnym kibicom wrażenia zapadające w pamięć. Stale trafiamy na bezwzględne faule zakończone wielokrotnie pokazaniem czerwonego kartonika, efektowne gole oraz asysty, które zapewniają pikanterii całemu wydarzeniu. Zmagania pomiędzy piłkarzami zdarzają się nieustępliwe, nie często okazuje się ostatecznie, że spotkania nas męczą. Gorąco zachęcamy, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań, oglądać spotkania piłkarskiej znakomitej ligi Euro Championship i śledzić zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych. Uczestnictwo takich popularnych drużyn jak Anglia i Chorwacja w lidze Euro Championship zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie, Wembley Stadium.

Gole strzelali: R. Sterling 57',1-0,K. Phillips

Żółte kartki Anglia: P. Foden,64',

Żółte kartki Chorwacja: D. Caleta-Car,42',M. Kovacic,48',M. Brozovic,66'

Czerwone kartki Anglia:

Czerwone kartki Chorwacja:

Sędzią głównym tego spotkania był Daniele Orsato, Włochy. Do pomocy miał. W następnym spotkaniu drużyna Anglia stanie naprzeciw Szkocja, następne spotkania z drużynami Czechy i Węgry. Kolejno natomiast Chorwacja z Czechy. Następne mecze zagra z drużynami Szkocja i Rosja.

Anglia vs Chorwacja, wynik meczu 1-0
Średnia ocena 5 na 5 Oceniano 1 razy.

17

Redaktor portalu pl2012.pl, od lat wielki pasjonat i fan futbolu. Na codzień mieszka w Warszawie, wiek 31 lat. Zdobył duplom na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Interesuje go sztuka współczesna, sport oraz literatura.