Mecz Austria kontra FYR Macedonia na obiekcie Arena Na?ional? - końcowy wynik 3-1

W dniu 21-06-13 16:00 na obiekcie sportowym Arena Na?ional? rozegrał się interesujący mecz ligi Euro Championship kolejki Group C - 1 pomiędzy Austria a Macedonia.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Austria a Macedonia zakończyła się wynikiem 1-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 3-1.

Mnóstwo fanów futbolu śledzi niezwykle interesujące poczynania w lidze Euro Championship. Fascynujące piłkarskie zespoły raz za razem zapewniają kapitalnym sympatykom emocje sięgające zenitu. Bardzo często trafiamy na spektakularne sytuacje podbramkowe oraz asysty, ostre sytuacje na faul zakończone pokazaniem czerwonej kartki, które gwarantują dreszczyk emocji z oglądanego widowiska piłkarskiego. Potyczki pomiędzy drużynami są bezkompromisowe, niezwykle rzadko bywa, że są to zmagania statyczne. Dlatego też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach, śledzić mecze piłkarskie ligi Euro Championship i przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów futbolowych. Austria i Macedonia oraz ich udział w Euro Championship zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie "live" tych uzdolnionych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie jak Arena Na?ional?.

Gole strzelali: S. Lainer 18',1-0,M. Sabitzer,G. Pandev 28',1-1,M. Gregoritsch 78',2-1,D. Alaba,M. Arnautovic 89',3-1,K. Laimer

Żółte kartki Austria: S. Lainer,85',

Żółte kartki Macedonia: A. Trajkovski,42',E. Alioski,52'

Czerwone kartki Austria:

Czerwone kartki Macedonia:

Główny arbiter spotkania - Andreas Ekberg, Szwecja. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym meczu meczu Austria zmierzy się już z Holandia, następne spotkania z drużynami Ukraina i Mołdawia. Kolejno natomiast Macedonia zmierzy się z Ukraina. Następne mecze zagra z drużynami Holandia i Armenia.

Dnia 21-06-13 16:00 odbyło się spotkanie pomiędzy Austria oraz Macedonia zakończone wynikiem 3-1
Średnia ocena 0 na 5 Oceniano 0 razy.

17

Redaktor portalu pl2012.pl, od lat wielki pasjonat i fan futbolu. Na codzień mieszka w Warszawie, wiek 31 lat. Zdobył duplom na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Interesuje go sztuka współczesna, sport oraz literatura.