Mecz Scotland vs Czech Republic na obiekcie Hampden Park dnia 21-06-14 13:00 - 0-2

Dnia 21-06-14 13:00 na stadionie Hampden Park odbył się mecz ligi Euro Championship kolejki Group D - 1. Na przeciw siebie stanęły Szkocja oraz Czechy.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Szkocja i Czechy zakończyła się 0-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-2.

Coraz częściej wierni fani piłki nożnej śledzą ekscytujące potyczki w lidze Euro Championship. Utalentowane piłkarskie zespoły nieustannie sprawiają wspaniałym miłośnikom piłki nożnej emocje zapadające w pamięć. Potyczki pomiędzy drużynami futbolowymi okazują się bardzo zaciekłe, rzadko bywa, iż są to widowiska nużące. Bardzo często trafiamy na wyjątkowe gole oraz asysty, ostre sytuacje z faulem zapewniające pikanterii całemu wydarzeniu. Serdecznie zachęcamy, aby oglądać spotkania piłkarskiej wyjątkowej ligi Euro Championship, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich. Udział takich lubianych zespołów jak Szkocja i Czechy z ligi Euro Championship gwarantuje super emocje i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie live tych doświadczonych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie jak Hampden Park.

Gole strzelali: P. Schick 42',0-1,V. Coufal,P. Schick 52',0-2

Żółte kartki Szkocja:

Żółte kartki Czechy:

Czerwone kartki Szkocja:

Czerwone kartki Czechy:

Sędzią głównym tego spotkania był Daniel Siebert, Niemcy. Do pomocy miał. W kolejnym spotkaniu Szkocja stawi czoła Anglia, następne spotkania z drużynami Chorwacja oraz Dania. Kolejno natomiast Czechy z Chorwacja. Następne mecze zagra z drużynami Anglia oraz Białoruś.

Spotkanie Szkocja kontra Czechy zakończone wynikiem 0-2
Średnia ocena 0 na 5 Oceniano 0 razy.

17

Redaktor portalu pl2012.pl, od lat wielki pasjonat i fan futbolu. Na codzień mieszka w Warszawie, wiek 31 lat. Zdobył duplom na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Interesuje go sztuka współczesna, sport oraz literatura.