Mecz między Spain i Sweden dnia 21-06-14 19:00: 0-0

W dniu 21-06-14 19:00 na obiekcie sportowym Estadio de la Cartuja rozegrał się mecz Euro Championship kolejki Group E - 1. Na przeciw siebie stanęły Hiszpania i Szwecja.

Pierwsza część spotkania między Hiszpania a Szwecja zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-0.

Liczna grupa kibiców z dużym zaangażowaniem śledzi poczynania, które startują w lidze Euro Championship. Interesujące drużyny piłkarskie częstokroć zaserwowały kapitalnym entuzjastom piłki nożnej mnóstwo wrażeń. Obserwujemy bezlitosne faule, idealnie wyliczone asysty czy gole dodające wyjątkowe wrażenia z meczu. Wspaniałe zmagania między zawodnikami z ligi bywają nader zajadłe, nie często zdarza się, że są to mecze mało interesujące. Warto więc śledzić zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych,śledzić mecze piłkarskie profesjonalnej ligi Euro Championship i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Hiszpania i Szwecja i ich udział w lidze Euro Championship zapewnia super wrażenia i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie live tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na znamienitym stadionie, Estadio de la Cartuja.

Gole strzelali:

Żółte kartki Hiszpania:

Żółte kartki Szwecja: M. Lustig,55'

Czerwone kartki Hiszpania:

Czerwone kartki Szwecja:

Sędzią głównym tego spotkania był Slavko Vincic, Slovenia. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu Hiszpania zmierzy się już z Polska, następne spotkania z drużynami Słowacja i Szwecja a Szwecja podejmie Słowacja. Następne mecze zagra z drużynami Polska i Hiszpania.

Hiszpania vs Szwecja, wynik meczu: 0-0
Średnia ocena 0 na 5 Oceniano 0 razy.

17

Redaktor portalu pl2012.pl, od lat wielki pasjonat i fan futbolu. Na codzień mieszka w Warszawie, wiek 31 lat. Zdobył duplom na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Interesuje go sztuka współczesna, sport oraz literatura.