Spotkanie Hungary kontra Portugal zakończone wynikiem 0-3 dnia 21-06-15 16:00 na obiekcie Ferenc Puskas

Dnia 21-06-15 16:00 na obiekcie sportowym Ferenc Puskas rozegrał się emocjonujący mecz piłkarski ligi Euro Championship kolejki Group F - 1. Zmierzyły się ze sobą Węgry oraz Portugalia.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Węgry a Portugalia zakończyła się wynikiem 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-3.

Coraz częściej wierni kibice śledzą potyczki, które dotyczą ligi Euro Championship. Złożone z utalentowanych graczy piłkarskie zespoły nieustannie serwują wyśmienitym sympatykom mnóstwo wrażeń. Przyciągające uwagę zmagania pomiędzy piłkarzami z ligi okazują się zagorzałe, nie często okazuje się ostatecznie, że są to zmagania nużące. Stale natrafiamy na nieprzepisowe faule zakończone bardzo często żółtym kartonikiem, spektakularne sytuacje podbramkowe i asysty, które dodają smaczku całemu widowisku. Warto więc być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz śledzić wydarzenia piłkarskiej ligi Euro Championship oraz przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych. Węgry oraz Portugalia i ich udział w Euro Championship zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie "live" tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Ferenc Puskas.

Gole strzelali: R. Guerreiro 84',0-1,R. Silva,C. Ronaldo 87',0-2,C. Ronaldo 90',0-3,R. Silva

Żółte kartki Węgry: L. Nego,80',W. Orban,86'

Żółte kartki Portugalia: R. Dias,38'

Czerwone kartki Węgry:

Czerwone kartki Portugalia:

Sędzią głównym tego spotkania był Cuneyt Cakir, Turcja. Do pomocy miał. W następnym meczu meczu drużyna Węgry zmierzy się już z Francja, następne spotkania z drużynami Niemcy oraz Anglia a Portugalia podejmie Niemcy. Następne mecze zagra z drużynami Francja oraz Rep. Of Ireland.

Spotkanie Węgry kontra Portugalia, wynik 0-3
Średnia ocena 0 na 5 Oceniano 0 razy.

17

Redaktor portalu pl2012.pl, od lat wielki pasjonat i fan futbolu. Na codzień mieszka w Warszawie, wiek 31 lat. Zdobył duplom na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Interesuje go sztuka współczesna, sport oraz literatura.