Spotkanie między France i Germany zakończone wynikiem 1-0 na stadionie Allianz Arena dnia 21-06-15 19:00

W dniu 21-06-15 19:00 na stadionie Allianz Arena rozegrał się emocjonujący mecz Euro Championship kolejki Group F - 1 pomiędzy Francja a Niemcy.

Po pierwszej połowie spotkania między Francja a Niemcy wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

Dzisiaj mnóstwo fanów futbolu z zaangażowaniem śledzi niezwykle interesujące starcia w lidze Euro Championship. Uzdolnione zespoły piłkarskie z tej ligi często serwują kapitalnym fanom wiele niezapomnianych wrażeń. Natrafiamy na przechodzące do historii asysty i bramki, nieprzepisowe faule, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Cieszące oko zmagania między piłkarzami ligowymi bywają zagorzałe, nie często okazuje się, iż potyczki nudzą. Warto więc być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz oglądać spotkania piłkarskiej pasjonującej ligi Euro Championship i śledzić zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań futbolowych. Francja oraz Niemcy oraz ich udział w Euro Championship zapewnia super wrażenia oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na tak znamienitym stadionie jak Allianz Arena.

Gole strzelali: M. Hummels 20',1-0,L. Hernandez

Żółte kartki Francja:

Żółte kartki Niemcy: J. Kimmich,7'

Czerwone kartki Francja:

Czerwone kartki Niemcy:

Sędzią głównym tego spotkania był Carlos Del Cerro Grande, Hiszpania. Do pomocy miał. W kolejnym meczu Francja zmierzy się już z Węgry, następne spotkania z drużynami Portugalia i Bosnia & Herzegovina natomiast Niemcy zmierzy się z Portugalia. Następne mecze zagra z drużynami Węgry i Liechtenstein.

Francja kontra Niemcy, wynik spotkania 1-0
Średnia ocena 0 na 5 Oceniano 0 razy.

17

Redaktor portalu pl2012.pl, od lat wielki pasjonat i fan futbolu. Na codzień mieszka w Warszawie, wiek 31 lat. Zdobył duplom na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Interesuje go sztuka współczesna, sport oraz literatura.