Na obiekcie Gazprom Arena dnia 21-06-16 13:00 odbyło się spotkanie pomiędzy Finlandia i Rosja - 0-1

Dnia 21-06-16 13:00 na obiekcie sportowym Gazprom Arena odbył się mecz Euro Championship kolejki Group B - 2 pomiędzy Finlandiaia a Rosja.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Finlandiaia a Rosja wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik spotkania to 0-1.

Fani piłki nożnej śledzą ciekawe potyczki w lidze Euro Championship. Fascynujące drużyny piłkarskie wielokrotnie zagwarantowały swoim wiernym fanom mnóstwo niezapomnianych wrażeń. Ustawicznie zdarzają się zapadające w pamięć sytuacje podbramkowe czy asysty, bezlitosne faule, które dodają wspaniałe wrażenia z meczu. Wspaniałe walki pomiędzy graczami są niezwykle zajadłe, nie często okazuje się definitywnie, że są to potyczki usypiające. Zachęcamy każdego fana, aby być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i oglądać widowiska piłkarskie wyjątkowej ligi Euro Championship i śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. Udział takich popularnych drużyn jak Finlandiaia i Rosja w lidze Euro Championship gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie "live" tych wybitnych sportowców i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Gazprom Arena.

Gole strzelali: A. Miranchuk 45',0-1,A. Dzyuba

Żółte kartki Finlandiaia: G. Kamara,22',D. O'Shaughnessy,90'

Żółte kartki Rosja: D. Barinov,27',M. Ozdoev,34',G. Dzhikiya,88'

Czerwone kartki Finlandiaia:

Czerwone kartki Rosja:

Sędzią głównym tego spotkania był Danny Desmond Makkelie. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Finlandiaia zmierzy się już z Holandia, następne spotkania z drużynami Belgia i Kazachstan a Rosja z Francja. Następne mecze zagra z drużynami Dania i Chorwacja.

Dnia 21-06-16 13:00 miało miejsce spotkanie między Finlandiaia i Rosja zakończone wynikiem 0-1
Średnia ocena 0 na 5 Oceniano 0 razy.

17

Redaktor portalu pl2012.pl, od lat wielki pasjonat i fan futbolu. Na codzień mieszka w Warszawie, wiek 31 lat. Zdobył duplom na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Interesuje go sztuka współczesna, sport oraz literatura.