Spotkanie Turcja kontra Walia zakończone wynikiem 0-2 na obiekcie Bakı Olimpiya Stadionu

Dnia 21-06-16 16:00 na stadionie Bakı Olimpiya Stadionu odbył się znakomity mecz Euro Championship kolejki Group A - 2. Na przeciw siebie stanęły Turcja oraz Walia.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Turcja a Walia wynik wynosił 0-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-2.

Mnóstwo kibiców śledzi starcia w lidze Euro Championship. Utalentowane drużyny futbolowe systematycznie serwują kapitalnym entuzjastom mnóstwo przeżyć. Zmagania pomiędzy zawodnikami z ligi są bardzo zażarte, rzadko bywa koniec końców, iż są to potyczki nie warte uwagi. Stale zdarzają się nieprzepisowe faule kończące się czerwonym kartonikiem, idealnie wyliczone gole i asysty, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Warto więc śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań piłkarskich iprzeglądać widowiska piłkarskie pasjonującej ligi Euro Championship oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Uczestnictwo takich popularnych zespołów jak Turcja i Walia w lidze Euro Championship zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wybitnych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie jak Bakı Olimpiya Stadionu.

Gole strzelali: A. Ramsey 42',0-1,G. Bale,G. Bale 61',0-2,C. Roberts 90',0-3,G. Bale

Żółte kartki Turcja: B. Yilmaz,90',H. Calhanoglu,90'

Żółte kartki Walia: B. Davies,90',C. Mepham,90'

Czerwone kartki Turcja:

Czerwone kartki Walia:

Główny arbiter spotkania to Artur Soares Dias. Do pomocy miał. W kolejnym meczu meczu drużyna Turcja stawi czoła Portugalia, następne spotkania z drużynami Szwecja oraz Czarnogóra a Walia podejmie Gibraltar. Następne mecze zagra z drużynami Włochy oraz Białoruś.

Spotkanie Turcja - Walia zakończone wynikiem 0-2
Średnia ocena 0 na 5 Oceniano 0 razy.

17

Redaktor portalu pl2012.pl, od lat wielki pasjonat i fan futbolu. Na codzień mieszka w Warszawie, wiek 31 lat. Zdobył duplom na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Interesuje go sztuka współczesna, sport oraz literatura.