Mecz Denmark kontra Belgium, wynik końcowy 1-2

W dniu 21-06-17 16:00 na obiekcie sportowym Parken odbył się interesujący mecz Euro Championship kolejki Group B - 2 pomiędzy Dania a Belgia.

Pierwsza połowa meczu między Dania oraz Belgia zakończyła się 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-2.

W dobie dzisiejszych czasów kibice śledzą potyczki, które tyczą się ligi Euro Championship. Utalentowane piłkarskie drużyny nieraz zagwarantowały wyśmienitym sympatykom mnóstwo niezapomnianych przeżyć. Zdarzają się nieczyste sytuacje na faul, spektakularne bramki oraz asysty, które dodają pikanterii całemu wydarzeniu. Niesamowite potyczki między graczami z ligi zdarzają się nader nieustępliwe, rzadko zdarza się koniec końców, że są to spotkania statyczne. Z tego powodu warto śledzić zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów futbolowych oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz przeglądać spotkania piłkarskiej wyjątkowej ligi Euro Championship. Dania oraz Belgia jak ich udział w lidze Euro Championship gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie live tych utalentowanych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na wyjątkowym stadionie, Parken.

Gole strzelali: Y. Poulsen 2',1-0,P. Hojbjerg,T. Hazard 55',1-1,K. De Bruyne,K. De Bruyne 70',1-2,E. Hazard

Żółte kartki Dania: D. Wass,59',M. Damsgaard,69',M. Jensen,81'

Żółte kartki Belgia: T. Hazard,90'

Czerwone kartki Dania:

Czerwone kartki Belgia:

Główny sędzia spotkania to Bjorn Kuipers, Holandia. Do pomocy miał. W następnym spotkaniu drużyna Dania stawi czoła Rosja, następne spotkania z drużynami Szkocja oraz Wyspy Owcze. Kolejno natomiast Belgia z Finlandia. Następne mecze zagra z drużynami Estonia oraz Czechy.

Spotkanie Dania kontra Belgia, wynik 1-2
Średnia ocena 0 na 5 Oceniano 0 razy.

17

Redaktor portalu pl2012.pl, od lat wielki pasjonat i fan futbolu. Na codzień mieszka w Warszawie, wiek 31 lat. Zdobył duplom na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Interesuje go sztuka współczesna, sport oraz literatura.