Netherlands vs Austria, wynik spotkania - 2-0

Dnia 21-06-17 19:00 na stadionie Johan Cruijff Arena rozegrał się mecz Euro Championship kolejki Group C - 2. Zmierzyły się ze sobą Holandia i Austria.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Holandia a Austria wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik meczu to 2-0.

Kibice z dużym zaangażowaniem śledzą bardzo interesujące potyczki w lidze Euro Championship. Uzdolnione zespoły futbolowe niejednokrotnie zaserwowały wyśmienitym miłośnikom emocje zapadające w pamięć. Nieprzerwanie obserwujemy bezlitosne faule kończące się wielokrotnie czerwoną kartką, idealne bramki i asysty gwarantujące wyjątkowe przeżycia i przyjemność z meczu. Przyciągające uwagę walki pomiędzy zawodnikami bywają nader zaciekłe, bardzo rzadko okazuje się, iż są to spotkania statyczne. Warto więc być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań, śledzić spotkania piłkarskiej popularnej ligi Euro Championship i przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych ligowych meczów futbolowych. Uczestnictwo takich lubianych drużyn jak Holandia i Austria z ligi Euro Championship gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wszechstronnych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie jak Johan Cruijff Arena.

Gole strzelali: M. Depay 11',1-0,D. Dumfries 67',2-0,D. Malen

Żółte kartki Holandia: M. De Roon,14'

Żółte kartki Austria: D. Alaba,10',D. Bachmann,67'

Czerwone kartki Holandia:

Czerwone kartki Austria:

Główny sędzia meczu - Orel Grinfeld, Izrael. Do pomocy miał. W następnym meczu meczu Holandia zmierzy się już z Macedonia, następne spotkania z drużynami Norwegia i Czarnogóra a Austria z Ukraina. Następne mecze zagra z drużynami Mołdawia i Izrael.

Holandia - Austria, wynik meczu: 2-0
Średnia ocena 0 na 5 Oceniano 0 razy.

17

Redaktor portalu pl2012.pl, od lat wielki pasjonat i fan futbolu. Na codzień mieszka w Warszawie, wiek 31 lat. Zdobył duplom na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Interesuje go sztuka współczesna, sport oraz literatura.