Croatia - Czech Republic, wynik spotkania 1-1

W dniu 21-06-18 16:00 na stadionie Hampden Park rozegrał się emocjonujący mecz piłkarski ligi Euro Championship kolejki Group D - 2. Na przeciw siebie stanęły Chorwacja oraz Czechy.

Pierwsza połowa meczu między Chorwacja a Czechy zakończyła się 0-1. Końcowy wynik meczu to 1-1.

Wielu fanów śledzi pasjonujące potyczki ligi Euro Championship. Ciekawe piłkarskie zespoły z ligi stale serwują pierwszorzędnym sympatykom mnóstwo pozytywnych przeżyć. Ustawicznie obserwujemy nieprzepisowe faule kończące się niejednokrotnie żółtą kartką, widowiskowe gole i asysty gwarantujące smaczku całemu widowisku. Zmagania między graczami z ligi są zajadłe, nie często okazuje się, iż są to potyczki nużące. Warto więc śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek futbolowych,przeglądać wydarzenia piłkarskiej znanej ligi Euro Championship oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Udział takich zespołów jak Chorwacja i Czechy w lidze Euro Championship zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wszechstronnych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na historycznym stadionie jak Hampden Park.

Gole strzelali: P. Schick 37',0-1,I. Perisic 47',1-1,A. Kramaric,

Żółte kartki Chorwacja: D. Lovren,35'

Żółte kartki Czechy: L. Masopust,50',J. Boril,82',A. Hlozek,90'

Czerwone kartki Chorwacja:

Czerwone kartki Czechy:

Sędzią głównym tego spotkania był Carlos Del Cerro. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu drużyna Chorwacja zmierzy się już z Hiszpania, następne spotkania z drużynami Qatar oraz Rosja. Kolejno natomiast Czechy z Holandia. Następne mecze zagra z drużynami Białoruś oraz Belgia.

Euro 2020: Chorwacja kontra Czechy wynik 1-1
Średnia ocena 0 na 5 Oceniano 0 razy.

17

Redaktor portalu pl2012.pl, od lat wielki pasjonat i fan futbolu. Na codzień mieszka w Warszawie, wiek 31 lat. Zdobył duplom na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Interesuje go sztuka współczesna, sport oraz literatura.