England kontra Scotland, wynik meczu - 0-0

W dniu 21-06-18 19:00 na obiekcie sportowym Wembley Stadium odbył się mecz futbolowy ligi Euro Championship kolejki Group D - 2. Na przeciw siebie stanęły Anglia oraz Szkocja.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Anglia oraz Szkocja wynik wynosił 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-0.

Oddani fani piłki nożnej śledzą pasjonujące poczynania, które dotyczą ligi Euro Championship. Liczące się drużyny piłkarskie stale gwarantują pierwszorzędnym miłośnikom piłki nożnej emocje z najwyższej półki. Cieszące oko walki pomiędzy drużynami futbolowymi są nader zagorzałe, bardzo rzadko bywa jednoznacznie, że potyczki nudzą. Trafiamy na nieprzepisowe sytuacje z faulem, wyjątkowe asysty oraz bramki, które gwarantują niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Warto więc przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań futbolowych oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli oraz przeglądać widowiska sportowe ligi Euro Championship. Uczestnictwo takich legendarnych zespołów jak Anglia oraz Szkocja z ligi Euro Championship gwarantuje super emocje oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie "live" tych uzdolnionych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie jak Wembley Stadium.

Gole strzelali:

Żółte kartki Anglia:

Żółte kartki Szkocja: J. McGinn,15',S. O'Donnell,87'

Czerwone kartki Anglia:

Czerwone kartki Szkocja:

Główny arbiter meczu - Antonio Mateu. Do pomocy miał 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu drużyna Anglia zmierzy się już z Węgry, następne spotkania z drużynami andorra oraz Polska. Kolejno natomiast Szkocja z Dania. Następne mecze zagra z drużynami Mołdawia oraz Austria.

Euro 2020: Anglia vs Szkocja 0-0
Średnia ocena 0 na 5 Oceniano 0 razy.

17

Redaktor portalu pl2012.pl, od lat wielki pasjonat i fan futbolu. Na codzień mieszka w Warszawie, wiek 31 lat. Zdobył duplom na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Interesuje go sztuka współczesna, sport oraz literatura.