Spotkanie pomiędzy Sweden oraz Slovakia na obiekcie Saint-Petersburg Stadium dnia 21-06-18 13:00: 1-0

Dnia 21-06-18 13:00 na stadionie Saint-Petersburg Stadium odbył się mecz Euro Championship kolejki Group E - 2. Na przeciw siebie stanęły Szwecja oraz Słowacja.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Szwecja a Słowacja wynik to 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

Bardzo często liczni kibice śledzą starcia ligi Euro Championship. Złożone z zdolnych napastników/obrońców zespoły piłkarskie nieustannie sprawiają wyborowym entuzjastom mnóstwo wrażeń. Obserwujemy nieprzepisowe sytuacje na faul, wyjątkowe bramki czy asysty, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. Wspaniałe walki pomiędzy graczami zdarzają się zażarte, nie często bywa, że zmagania nas nudzą. Z tego względu warto przeglądać mecze piłkarskie profesjonalnej ligi Euro Championship, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach oraz śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów futbolowych. Szwecja i Słowacja jak ich udział w lidze Euro Championship zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie live tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Saint-Petersburg Stadium.

Gole strzelali: E. Forsberg 77',1-0,

Żółte kartki Szwecja: K. Olsson,23'

Żółte kartki Słowacja: M. Dubravka,76',O. Duda,80',V. Weiss,87'

Czerwone kartki Szwecja:

Czerwone kartki Słowacja:

Sędzią głównym tego spotkania był D. Siebert. Do pomocy miał 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu drużyna Szwecja zmierzy się już z Hiszpania, następne spotkania z drużynami Grecja oraz Kosovo. Kolejno natomiast Słowacja z Slovenia. Następne mecze zagra z drużynami Chorwacja oraz Cyprus.

Euro 2020: Szwecja vs Słowacja 1-0
Średnia ocena 0 na 5 Oceniano 0 razy.

17

Redaktor portalu pl2012.pl, od lat wielki pasjonat i fan futbolu. Na codzień mieszka w Warszawie, wiek 31 lat. Zdobył duplom na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Interesuje go sztuka współczesna, sport oraz literatura.