Hungary vs France, wynik meczu: 1-1

W dniu 21-06-19 13:00 na obiekcie sportowym Puskás Aréna rozegrał się znakomity mecz ligi Euro Championship kolejki Group F - 2. Zmierzyły się Węgry oraz Francja.

Po pierwszej połowie spotkania między Węgry oraz Francja wynik to 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

Dzisiaj liczni kibice z entuzjazmem śledzą starcia ligi Euro Championship. Mocne futbolowe drużyny z ligi często zapewniają wspaniałym kibicom wiele niezapomnianych przeżyć. Trafiamy na wyśmienite bramki oraz asysty, bezlitosne sytuacje na faul kończące się czerwoną kartką, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Potyczki między zawodnikami bywają nieustępliwe, niezwykle rzadko zdarza się, iż są to potyczki usypiające. Zachęcamy, aby śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz śledzić widowiska piłkarskie znanej ligi Euro Championship. Węgry oraz Francja i ich udział w Euro Championship gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie, Puskás Aréna.

Gole strzelali: A. Fiola 45',1-0,R. Sallai,A. Griezmann 66',1-1,

Żółte kartki Węgry: E. Botka,52'

Żółte kartki Francja: B. Pavard,10'

Czerwone kartki Węgry:

Czerwone kartki Francja:

Sędzią głównym tego spotkania był M. Oliver. Do pomocy miał trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu drużyna Węgry zmierzy się już z Anglia, następne spotkania z drużynami Albania oraz andorra. Kolejno natomiast Francja z Bosnia & Herzegovina. Następne mecze zagra z drużynami Ukraina oraz Finlandia.

Euro 2020: Węgry - Francja wynik 1-1
Średnia ocena 0 na 5 Oceniano 0 razy.

17

Redaktor portalu pl2012.pl, od lat wielki pasjonat i fan futbolu. Na codzień mieszka w Warszawie, wiek 31 lat. Zdobył duplom na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Interesuje go sztuka współczesna, sport oraz literatura.