Spotkanie między Portugal oraz Germany dnia 21-06-19 16:00 na stadionie Allianz Arena - 2-4

W dniu 21-06-19 16:00 na stadionie Allianz Arena rozegrał się mecz piłkarski ligi Euro Championship kolejki Group F - 2. Zmierzyły się Portugalia oraz Niemcy.

Po pierwszej połowie spotkania między Portugalia oraz Niemcy wynik to 1-2. Końcowy wynik spotkania to 2-4.

Coraz częściej mnóstwo kibiców z dużym entuzjazmem śledzi potyczki, które mają miejsce w lidze Euro Championship. Utalentowane drużyny piłkarskie często zapewniły wyśmienitym entuzjastom piłki nożnej wiele emocji. Niesamowite potyczki między piłkarzami z ligi bywają nieustępliwe, nie często bywa ostatecznie, że są to spotkania mało interesujące. Regularnie obserwujemy wspaniałe asysty czy bramki, bezwzględne faule zapewniające niesamowite wrażenia z meczu. Dlatego więc warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań, śledzić mecze piłkarskie profesjonalnej ligi Euro Championship oraz przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań futbolowych. Portugalia oraz Niemcy jak ich udział w Euro Championship gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Allianz Arena.

Gole strzelali: C. Ronaldo 15',1-0,D. Jota,R. Dias 35',1-1,R. Gosens,R. Guerreiro 39',1-2,J. Kimmich,K. Havertz 51',1-3,R. Gosens,R. Gosens 60',1-4,J. Kimmich,D. Jota 67',2-4,C. Ronaldo

Żółte kartki Portugalia:

Żółte kartki Niemcy: K. Havertz,66',M. Ginter,77'

Czerwone kartki Portugalia:

Czerwone kartki Niemcy:

Sędzią głównym tego spotkania był A. Taylor. Do pomocy miał 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu drużyna Portugalia zmierzy się już z Rep. Of Ireland, następne spotkania z drużynami Qatar oraz Azerbaijan. Kolejno natomiast Niemcy z Liechtenstein. Następne mecze zagra z drużynami Armenia oraz Islandia.

Euro 2020: Portugalia - Niemcy 2-4
Średnia ocena 0 na 5 Oceniano 0 razy.

17

Redaktor portalu pl2012.pl, od lat wielki pasjonat i fan futbolu. Na codzień mieszka w Warszawie, wiek 31 lat. Zdobył duplom na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Interesuje go sztuka współczesna, sport oraz literatura.