Dnia 21-06-19 19:00 na stadionie Estadio Olímpico de Sevilla miało miejsce spotkanie Spain vs Poland zakończone wynikiem 1-1

Dnia 21-06-19 19:00 na obiekcie sportowym Estadio Olímpico de Sevilla rozegrał się interesujący mecz ligi Euro Championship kolejki Group E - 2 pomiędzy Hiszpania a Polska.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Hiszpania a Polska wynik wynosił 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

Coraz częściej zauważamy, iż liczna grupa kibiców śledzi pasjonujące starcia, które odbywają się w lidze Euro Championship. Mocne futbolowe drużyny z ligi wielokrotnie zaserwowały pierwszorzędnym fanom wrażenia zapadające w pamięć. Cieszące oko potyczki pomiędzy graczami ligowymi okazują się nieustępliwe, nie często bywa, iż są to spotkania nie warte uwagi. Obserwujemy książkowe sytuacje podbramkowe i asysty, nieprzepisowe sytuacje na faul zakończone żółtym kartonikiem gwarantujące wspaniałe przeżycia i przyjemność z meczu. Dlatego też warto przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań piłkarskich ioglądać mecze futbolowe znakomitej ligi Euro Championship i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Hiszpania i Polska oraz ich udział w Euro Championship gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wybitnych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie, Estadio Olímpico de Sevilla.

Gole strzelali: A. Morata 25',1-0,G. Moreno,R. Lewandowski 54',1-1,K. Jozwiak,G. Moreno 58',2-1

Żółte kartki Hiszpania: P. Torres,81',Rodri,90'

Żółte kartki Polska: M. Klich,36',J. Moder,57',K. Jozwiak,59',R. Lewandowski,90'

Czerwone kartki Hiszpania:

Czerwone kartki Polska:

Sędzią głównym tego spotkania był D. Orsato. Do pomocy miał trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu drużyna Hiszpania zmierzy się już z Chorwacja, następne spotkania z drużynami Szwecja oraz Georgia. Kolejno natomiast Polska z Albania. Następne mecze zagra z drużynami San Marino oraz Anglia.

Euro 2020: Hiszpania - Polska zakończony wynikiem 1-1
Średnia ocena 0 na 5 Oceniano 0 razy.

17

Redaktor portalu pl2012.pl, od lat wielki pasjonat i fan futbolu. Na codzień mieszka w Warszawie, wiek 31 lat. Zdobył duplom na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Interesuje go sztuka współczesna, sport oraz literatura.