Dnia 21-06-22 19:00 na obiekcie Hampden Park odbył się mecz między Croatia oraz Scotland zakończony wynikiem 3-1

Dnia 21-06-22 19:00 na obiekcie sportowym Hampden Park odbył się znakomity mecz Euro Championship kolejki Group D - 3 pomiędzy Chorwacja a Szkocja.

Po pierwszej połowie meczu między Chorwacja a Szkocja wynik to 1-1. Końcowy wynik meczu to 3-1.

Bardzo często mnóstwo kibiców z dużym zapałem śledzi pasjonujące starcia, które dotyczą ligi Euro Championship. Utalentowane piłkarskie drużyny nieraz zagwarantowały kapitalnym miłośnikom piłki nożnej mnóstwo zapierających dech w piersiach przeżyć. Obserwujemy zapadające w pamięć sytuacje podbramkowe czy asysty, nieczyste sytuacje z faulem kończące się żółtym kartonikiem gwarantujące niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Niesamowite zmagania między piłkarzami zdarzają się bezkompromisowe, nie często zdarza się koniec końców, że potyczki przynudzają. To też warto przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek piłkarskich,oglądać spotkania piłkarskie pasjonującej ligi Euro Championship oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli. Udział takich znanych drużyn jak Chorwacja oraz Szkocja z ligi Euro Championship gwarantuje super emocje oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wybitnych sportowców oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Hampden Park.

Gole strzelali: N. Vlasic 17',1-0,I. Perisic,C. McGregor 42',1-1,L. Modric 62',2-1,M. Kovacic,I. Perisic 77',3-1,L. Modric,

Żółte kartki Chorwacja: D. Lovren,26'

Żółte kartki Szkocja: S. McKenna,34'

Czerwone kartki Chorwacja:

Czerwone kartki Szkocja:

Główny sędzia meczu - F. Rapallini. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Chorwacja stanie naprzeciw Hiszpania, następne spotkania z drużynami Qatar oraz Rosja. Kolejno natomiast Szkocja zmierzy się z Dania. Następne mecze zagra z drużynami Mołdawia oraz Austria.

Euro 2020: Chorwacja vs Szkocja, wynik końcowy 3-1
Średnia ocena 0 na 5 Oceniano 0 razy.

17

Redaktor portalu pl2012.pl, od lat wielki pasjonat i fan futbolu. Na codzień mieszka w Warszawie, wiek 31 lat. Zdobył duplom na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Interesuje go sztuka współczesna, sport oraz literatura.