Spotkanie Czech Republic kontra England, wynik 0-1

Dnia 21-06-22 19:00 na obiekcie sportowym Wembley Stadium odbył się znakomity mecz ligi Euro Championship kolejki Group D - 3 pomiędzy Czechy a Anglia.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Czechy a Anglia wynik to 0-1. Końcowy wynik meczu to 0-1.

Bardzo często fani z dużym entuzjazmem śledzą potyczki, które tyczą się ligi Euro Championship. Mocne zespoły piłkarskie z tej ligi wielokrotnie gwarantują wyśmienitym entuzjastom wrażenia zapadające w pamięć. Obserwujemy nieprzepisowe sytuacje na faul, przechodzące do historii asysty i bramki zapewniające dreszcz emocji z oglądanego widowiska. Wspaniałe zmagania między piłkarzami zdarzają się bardzo zagorzałe, rzadko bywa definitywnie, iż potyczki nas męczą. To też warto śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych orazprzeglądać widowiska sportowe pasjonującej ligi Euro Championship oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Czechy oraz Anglia i ich udział w lidze Euro Championship zapewnia super wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na znamienitym stadionie, Wembley Stadium.

Gole strzelali: R. Sterling 12',0-1,J. Grealish,

Żółte kartki Czechy: J. Boril,61'

Żółte kartki Anglia:

Czerwone kartki Czechy:

Czerwone kartki Anglia:

Sędzią głównym tego spotkania był Artur Soares Dias. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu drużyna Czechy zmierzy się już z Holandia, następne spotkania z drużynami Białoruś oraz Belgia. Kolejno natomiast Anglia z Węgry. Następne mecze zagra z drużynami andorra oraz Polska.

Euro 2020: Czechy kontra Anglia zakończony wynikiem 0-1
Średnia ocena 0 na 5 Oceniano 0 razy.

17

Redaktor portalu pl2012.pl, od lat wielki pasjonat i fan futbolu. Na codzień mieszka w Warszawie, wiek 31 lat. Zdobył duplom na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Interesuje go sztuka współczesna, sport oraz literatura.