Spotkanie między Ukraine i Austria na obiekcie Arena Naţională: 0-1

Dnia 21-06-21 16:00 na obiekcie sportowym Arena Naţională odbył się mecz futbolowy ligi Euro Championship kolejki Group C - 3. Zmierzyły się Ukraina i Austria.

Pierwsza połowa meczu między Ukraina a Austria zakończyła się 0-1. Końcowy wynik meczu to 0-1.

Coraz częściej zauważamy, że oddani fani piłki nożnej śledzą interesujące poczynania ligi Euro Championship. Liczące się drużyny futbolowe z tej ligi raz za razem zapewniły pierwszorzędnym kibicom wiele zapierających dech w piersiach emocji. Nieprzerwanie trafiamy na przepiękne bramki oraz asysty, nieprzepisowe sytuacje z faulem, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. Potyczki między graczami z ligi bywają nader zaciekłe, nie często bywa, że zmagania nie są interesujące. To też warto przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań piłkarskich,przeglądać spotkania piłkarskiej wyjątkowej ligi Euro Championship i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Ukraina oraz Austria i ich udział w lidze Euro Championship zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych uzdolnionych sportowców oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie, Arena Naţională.

Gole strzelali: C. Baumgartner 21',C. Baumgartner 21',D. Alaba

Żółte kartki Ukraina:

Żółte kartki Austria:

Czerwone kartki Ukraina:

Czerwone kartki Austria:

Sędzią głównym tego spotkania był C. Çakιr. Do pomocy miał. W kolejnym meczu meczu Ukraina stawi czoła Kazachstan, następne spotkania z drużynami Francja i Czechy a Austria z Włochy. Następne mecze zagra z drużynami Mołdawia i Izrael.

Mecz Ukraina vs Austria, wynik 0-1
Średnia ocena 0 na 5 Oceniano 0 razy.

17

Redaktor portalu pl2012.pl, od lat wielki pasjonat i fan futbolu. Na codzień mieszka w Warszawie, wiek 31 lat. Zdobył duplom na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Interesuje go sztuka współczesna, sport oraz literatura.