Dnia 21-06-21 16:00 odbył się mecz FYR Macedonia vs Netherlands zakończony wynikiem 0-3

W dniu 21-06-21 16:00 na obiekcie sportowym Johan Cruijff Arena odbył się mecz ligi Euro Championship kolejki Group C - 3 pomiędzy Macedonia a Holandia.

Po pierwszej połowie spotkania między Macedonia a Holandia wynik to 0-1. Końcowy wynik spotkania to 0-3.

Bardzo często liczni kibice śledzą interesujące poczynania, które startują w lidze Euro Championship. Uzdolnione futbolowe drużyny z tejże ligi częstokroć zaserwowały pierwszorzędnym miłośnikom wrażenia z najwyższej półki. Trafiamy na wspaniałe asysty czy gole, nieprzepisowe faule, które dodają wyjątkowe wrażenia z meczu. Interesujące walki między drużynami bywają niezwykle zagorzałe, rzadko okazuje się, że zmagania nie są interesujące. Dlatego więc warto śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz śledzić spotkania sportowe profesjonalnej ligi Euro Championship. Macedonia oraz Holandia oraz ich udział w lidze Euro Championship gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie "live" tych uzdolnionych sportowców oraz ich zmagań na historycznym stadionie jak Johan Cruijff Arena.

Gole strzelali: M. Depay 24',0-1,D. Malen,G. Wijnaldum 51',0-2,M. DepayG. Wijnaldum 58',0-3,M. Depay

Żółte kartki Macedonia: S. Ristovski,18',V. Musliu,48',E. Alioski,65',T. Kostadinov,84'

Żółte kartki Holandia:

Czerwone kartki Macedonia:

Czerwone kartki Holandia:

Sędzią głównym tego spotkania był I. Kovacs. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym meczu drużyna Macedonia stawi czoła Armenia, następne spotkania z drużynami Islandia oraz Romania. Kolejno natomiast Holandia z Norwegia. Następne mecze zagra z drużynami Czarnogóra oraz Turcja.

Mecz pomiędzy Macedonia oraz Holandia zakończony wynikiem 0-3 na obiekcie Johan Cruijff Arena dnia 21-06-21 16:00
Średnia ocena 0 na 5 Oceniano 0 razy.

17

Redaktor portalu pl2012.pl, od lat wielki pasjonat i fan futbolu. Na codzień mieszka w Warszawie, wiek 31 lat. Zdobył duplom na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Interesuje go sztuka współczesna, sport oraz literatura.