Russia kontra Denmark, wynik spotkania - 1-4

Dnia 21-06-21 19:00 na obiekcie sportowym Parken odbył się emocjonujący mecz ligi Euro Championship kolejki Group B - 3. Na przeciw siebie stanęły Rosja oraz Dania.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Rosja i Dania wynik to 0-1. Końcowy wynik meczu to 1-4.

W dzisiejszych czasach liczni fani śledzą potyczki, które odbywają się w lidze Euro Championship. Fascynujące piłkarskie drużyny z tejże ligi nieprzerwanie gwarantują wspaniałym fanom wiele wrażeń. Zmagania pomiędzy piłkarzami są niezwykle zażarte, nie często bywa definitywnie, iż potyczki nie są interesujące. Systematycznie zdarzają się niezwykłe asysty oraz sytuacje podbramkowe, nieczyste faule kończące się wielokrotnie żółtym kartonikiem zapewniające smaczku całemu wydarzeniu. Zachęcamy, aby przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek futbolowych,oglądać spotkania sportowe profesjonalnej ligi Euro Championship oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Udział takich lubianych zespołów jak Rosja i Dania z ligi Euro Championship gwarantuje super emocje i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie na żywo tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Parken.

Gole strzelali: M. Damsgaard 38',0-1,P. Hojbjerg,Y. Poulsen 59',0-2A. Dzyuba 70',1-2,A. Christensen 79',1-3,J. Maehle 82',1-4,P. Hojbjerg

Żółte kartki Rosja: F. Kudryashov,28',I. Diveyev,75'

Żółte kartki Dania: T. Delaney,57'

Czerwone kartki Rosja:

Czerwone kartki Dania:

Główny arbiter meczu - C. Turpin. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Rosja zmierzy się już z Chorwacja, następne spotkania z drużynami Cyprus oraz Malta natomiast Dania zmierzy się z Walia. Następne mecze zagra z drużynami Szkocja oraz Wyspy Owcze.

Mecz pomiędzy Rosja oraz Dania zakończony wynikiem 1-4 na obiekcie Parken dnia 21-06-21 19:00
Średnia ocena 0 na 5 Oceniano 0 razy.

17

Redaktor portalu pl2012.pl, od lat wielki pasjonat i fan futbolu. Na codzień mieszka w Warszawie, wiek 31 lat. Zdobył duplom na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Interesuje go sztuka współczesna, sport oraz literatura.