Spotkanie Finland kontra Belgium, wynik końcowy 0-2

Dnia 21-06-21 19:00 na stadionie Saint-Petersburg Stadium odbył się znakomity mecz piłkarski ligi Euro Championship kolejki Group B - 3. Na przeciw siebie stanęły Finlandia i Belgia.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Finlandia i Belgia wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-2.

Wierni kibice śledzą starcia w lidze Euro Championship. Utalentowane futbolowe drużyny z ligi systematycznie gwarantują wyśmienitym fanom wiele pozytywnych emocji. Interesujące walki pomiędzy piłkarzami ligowymi są zagorzałe, nie często bywa ostatecznie, iż mecze nas męczą. Zdarzają się wyśmienite bramki oraz asysty, brutalne sytuacje na faul zakończone pokazaniem czerwonego kartonika zapewniające niesamowite wrażenia z meczu. Z tego powodu warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i oglądać spotkania sportowe wyjątkowej ligi Euro Championship i przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich. Udział takich legendarnych drużyn jak Finlandia i Belgia z ligi Euro Championship gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie "live" tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na znamienitym stadionie jak Saint-Petersburg Stadium.

Gole strzelali: L. Hradecky 74',0-1,T. Vermaelen,R. Lukaku 81',0-2,K. De Bruyne

Żółte kartki Finlandia:

Żółte kartki Belgia:

Czerwone kartki Finlandia:

Czerwone kartki Belgia:

Sędzią głównym tego spotkania był F. Brych. Do pomocy miał. W następnym spotkaniu drużyna Finlandia stanie naprzeciw Kazachstan, następne spotkania z drużynami Francja i Ukraina natomiast Belgia z Estonia. Następne mecze zagra z drużynami Czechy i Białoruś.

Mecz Finlandia kontra Belgia zakończony wynikiem 0-2
Średnia ocena 0 na 5 Oceniano 0 razy.

17

Redaktor portalu pl2012.pl, od lat wielki pasjonat i fan futbolu. Na codzień mieszka w Warszawie, wiek 31 lat. Zdobył duplom na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Interesuje go sztuka współczesna, sport oraz literatura.