Mecz Italy - Wales zakończony wynikiem 1-0

W dniu 21-06-20 16:00 na stadionie Stadio Olimpico rozegrał się emocjonujący mecz Euro Championship kolejki Group A - 3. Na przeciw siebie stanęły Włochy oraz Walia.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Włochy a Walia zakończyła się 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

Dzisiaj wielu fanów futbolu śledzi ekscytujące starcia ligi Euro Championship. Ciekawe zespoły piłkarskie z tej ligi nieustannie gwarantują fantastycznym kibicom wrażenia zapadające w pamięć. Regularnie zdarzają się bezlitosne sytuacje z faulem, wspaniałe gole oraz asysty, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Przyciągające uwagę zmagania pomiędzy graczami są bardzo nieustępliwe, nie często bywa ostatecznie, że są to widowiska nie warte uwagi. Warto więc oglądać mecze piłkarskie popularnej ligi Euro Championship, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich. Włochy i Walia jak ich udział w Euro Championship zapewnia super wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie na żywo tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na widowiskowym stadionie, Stadio Olimpico.

Gole strzelali: M. Pessina 39',1-0,M. Verratti

Żółte kartki Włochy: M. Pessina,79'

Żółte kartki Walia: J. Allen,51',C. Gunter,79'

Czerwone kartki Włochy:

Czerwone kartki Walia: E. Ampadu,55'

Główny arbiter meczu - Ovidiu Hategan, Romania. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Włochy stawi czoła Bułgaria, następne spotkania z drużynami Szwecja oraz Lithuania. Kolejno natomiast Walia zmierzy się z Białoruś. Następne mecze zagra z drużynami Estonia oraz Czechy.

Dnia 21-06-20 16:00 na stadionie Stadio Olimpico miał miejsce mecz między Włochy i Walia zakończony wynikiem 1-0
Średnia ocena 0 na 5 Oceniano 0 razy.

17

Redaktor portalu pl2012.pl, od lat wielki pasjonat i fan futbolu. Na codzień mieszka w Warszawie, wiek 31 lat. Zdobył duplom na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Interesuje go sztuka współczesna, sport oraz literatura.