Mecz między Croatia oraz Scotland dnia 21-06-22 19:00: 3-1

Dnia 21-06-22 19:00 na stadionie Hampden Park rozegrał się mecz ligi Euro Championship kolejki Group D - 3 pomiędzy Chorwacja a Szkocja.

Pierwsza część spotkania między Chorwacja a Szkocja zakończyła się wynikiem 1-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3-1.

Bardzo często wierni kibice piłki nożnej z entuzjazmem śledzą poczynania, które dotyczą ligi Euro Championship. Uzdolnione drużyny piłkarskie z ligi raz za razem zaserwowały wyborowym kibicom wiele wrażeń. Zdarzają się idealne bramki i asysty, nieprzepisowe sytuacje na faul, które dodają niesamowite przeżycia i przyjemność z meczu. Przyciągające uwagę zmagania między zawodnikami ligowymi są nader bezkompromisowe, nie często zdarza się, iż mecze przynudzają. To też warto przeglądać wydarzenia piłkarskiej lubianej ligi Euro Championship, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych. Chorwacja i Szkocja jak ich udział w lidze Euro Championship zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, iż futbol to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na tak znamienitym stadionie, Hampden Park.

Gole strzelali: N. Vlasic 17',1-0,I. Perisic,C. McGregor 42',1-1,L. Modric 62',2-1,M. Kovacic,I. Perisic 77'3-1,L. Modric

Żółte kartki Chorwacja: D. Lovren,26'

Żółte kartki Szkocja: S. McKenna,34'

Czerwone kartki Chorwacja:

Czerwone kartki Szkocja:

Sędzią głównym tego spotkania był Fernando Rapallini, Argentyna. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Chorwacja zmierzy się już z Qatar, następne spotkania z drużynami Rosja oraz Słowacja. Kolejno natomiast Szkocja zmierzy się z Dania. Następne mecze zagra z drużynami Mołdawia oraz Austria.

Chorwacja - Szkocja, wynik spotkania: 3-1
Średnia ocena 0 na 5 Oceniano 0 razy.

17

Redaktor portalu pl2012.pl, od lat wielki pasjonat i fan futbolu. Na codzień mieszka w Warszawie, wiek 31 lat. Zdobył duplom na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Interesuje go sztuka współczesna, sport oraz literatura.