Mecz Czech Republic kontra England zakończony wynikiem 0-1

Dnia 21-06-22 19:00 na stadionie Wembley Stadium rozegrał się mecz ligi Euro Championship kolejki Group D - 3. Na przeciw siebie stanęły Czechy oraz Anglia.

Po pierwszej połowie spotkania między Czechy oraz Anglia wynik to 0-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-1.

Oddani fani futbolu z dużym zapałem śledzą starcia ligi Euro Championship. Fascynujące zespoły piłkarskie nieprzerwanie gwarantują fantastycznym entuzjastom futbolu mnóstwo zapierających dech w piersiach emocji. Potyczki między zawodnikami są nader zażarte, rzadko bywa, iż są to spotkania usypiające. Nieprzerwanie zdarzają się brutalne sytuacje na faul, wyjątkowe asysty oraz bramki, które dodają niesamowitych emocji z oglądanego widowiska. Gorąco zachęcamy, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz przeglądać wydarzenia piłkarskiej znanej ligi Euro Championship oraz śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek futbolowych. Czechy oraz Anglia oraz ich udział w lidze Euro Championship gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych doświadczonych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na historycznym stadionie jak Wembley Stadium.

Gole strzelali: R. Sterling 12',0-1,J. Grealish

Żółte kartki Czechy: J. Boril,61'

Żółte kartki Anglia:

Czerwone kartki Czechy:

Czerwone kartki Anglia:

Główny arbiter meczu - Artur Soares Dias, Portugalia. Do pomocy miał. W kolejnym meczu meczu Czechy zmierzy się już z Białoruś, następne spotkania z drużynami Belgia oraz Ukraina. Kolejno natomiast Anglia zmierzy się z Węgry. Następne mecze zagra z drużynami andorra oraz Polska.

Spotkanie Czechy vs Anglia zakończone wynikiem 0-1
Średnia ocena 0 na 5 Oceniano 0 razy.

17

Redaktor portalu pl2012.pl, od lat wielki pasjonat i fan futbolu. Na codzień mieszka w Warszawie, wiek 31 lat. Zdobył duplom na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Interesuje go sztuka współczesna, sport oraz literatura.