Mecz Slovakia vs Spain zakończony wynikiem 0-5

W dniu 21-06-23 16:00 na stadionie Estadio de la Cartuja rozegrał się emocjonujący mecz Euro Championship kolejki Group E - 3 pomiędzy Słowacja a Hiszpania.

Pierwsza połowa meczu między Słowacja i Hiszpania zakończyła się wynikiem 0-2. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-5.

Liczna grupa kibiców śledzi starcia, które odbywają się w lidze Euro Championship. Mocne futbolowe drużyny z ligi częstokroć zapewniły pierwszorzędnym kibicom emocje z najwyższej półki. Wspaniałe walki między graczami zdarzają się nieustępliwe, nie często zdarza się koniec końców, że spotkania przynudzają. Trafiamy na spektakularne asysty oraz gole, brutalne faule, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. To też warto przeglądać zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i oglądać spotkania sportowe pasjonującej ligi Euro Championship. Uczestnictwo takich zespołów jak Słowacja i Hiszpania z ligi Euro Championship zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach fanów. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych doświadczonych sportowców i spektakularnej walki między nimi na wyjątkowym stadionie jak Estadio de la Cartuja.

Gole strzelali: A. Morata 12',0-1,M. Dubravka 30',0-2,P. Sarabia,A. Laporte 45',0-3,G. Moreno,P. Sarabia 56',0-4,J. Alba,F. Torres 67',0-5,P. Sarabia,J. Kucka 71',0-6,P. Torres

Żółte kartki Słowacja: O. Duda,12',M. Skriniar,90'

Żółte kartki Hiszpania: S. Busquets,40',J. Alba,60'

Czerwone kartki Słowacja:

Czerwone kartki Hiszpania:

Sędzią głównym tego spotkania był Bjorn Kuipers, Holandia. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu drużyna Słowacja stawi czoła Slovenia, następne spotkania z drużynami Chorwacja i Cyprus. Kolejno natomiast Hiszpania z Chorwacja. Następne mecze zagra z drużynami Szwecja i Georgia.

Euro 2020: Słowacja vs Hiszpania, wynik końcowy 0-5
Średnia ocena 0 na 5 Oceniano 0 razy.

17

Redaktor portalu pl2012.pl, od lat wielki pasjonat i fan futbolu. Na codzień mieszka w Warszawie, wiek 31 lat. Zdobył duplom na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Interesuje go sztuka współczesna, sport oraz literatura.