Mecz Belgium kontra Portugal, wynik 1-0

Belgia kontra Portugalia, wynik końcowy 1-0. Dnia 27-06-2021 o godzinie 19:00 na obiekcie sportowym Estadio de la Cartuja rozegrał się mecz piłkarski ligi Mistrzostwa Euro 2020 kolejki 1/8 finału pomiędzy Belgia a Portugalia.

Po pierwszej połowie spotkania między Belgia i Portugalia wynik to 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

Gole strzelali: T. Hazard 42',1-0,T. Meunier,

Żółte kartki Belgia: T. Vermaelen,72',T. Alderweireld,81'

Żółte kartki Portugalia: J. Palhinha,45',D. Dalot,51',Pepe,77'

Czerwone kartki Belgia:

Czerwone kartki Portugalia:

Sędzią głównym tego spotkania był Felix Brych, Niemcy. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów.

Wierni kibice śledzą starcia w lidze Mistrzostwa Euro 2020. Złożone z uzdolnionych obrońców/napastników piłkarskie drużyny z ligi nieustannie gwarantują pierwszorzędnym entuzjastom wrażenia zapadające w pamięć. Trafiamy na nieczyste faule, zapadające w pamięć gole czy asysty, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Potyczki między drużynami bywają zażarte, niezwykle rzadko zdarza się definitywnie, iż są to mecze nużące. To też warto oglądać spotkania piłkarskiej popularnej ligi Mistrzostwa Euro 2020 i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz przeglądać zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych. Uczestnictwo takich lubianych zespołów jak Belgia i Portugalia w lidze Mistrzostwa Euro 2020 zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach fanów. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Estadio de la Cartuja.

Euro 2020: Belgia kontra Portugalia wynik 1-0
Średnia ocena 0 na 5 Oceniano 0 razy.

17

Redaktor portalu pl2012.pl, od lat wielki pasjonat i fan futbolu. Na codzień mieszka w Warszawie, wiek 31 lat. Zdobył duplom na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Interesuje go sztuka współczesna, sport oraz literatura.