Belgium - Italy, wynik spotkania: 1-2

Belgia - Włochy wynik spotkania 1-2. W dniu 02-07-2021 o godzinie 19:00 na obiekcie sportowym Allianz Arena odbył się emocjonujący mecz piłkarski ligi Mistrzostwa Euro 2020 kolejki 1/4 finału. Zmierzyły się ze sobą Belgia i Włochy.

Po pierwszej połowie spotkania między Belgia a Włochy wynik to 1-2. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-2.

Gole strzelali: N. Barella 31',0-1,M. Verratti,L. Insigne 44',0-2,R. Lukaku 45',1-2

Żółte kartki Belgia: Y. Tielemans,21'

Żółte kartki Włochy: M. Verratti,20',D. Berardi,90'

Czerwone kartki Belgia:

Czerwone kartki Włochy:

Główny sędzia meczu to S. Vinčić. Do pomocy miał trzech sędziów.

Coraz częściej kibice śledzą fascynujące potyczki, które tyczą się ligi Mistrzostwa Euro 2020. Interesujące zespoły futbolowe niejednokrotnie zaserwowały wyśmienitym fanom wiele niezapomnianych emocji. Ustawicznie zdarzają się przechodzące do historii asysty i sytuacje podbramkowe, brutalne faule kończące się wielokrotnie czerwonym kartonikiem, które dodają niesamowitych emocji z oglądanego widowiska. Walki między piłkarzami ligowymi są nader bezkompromisowe, nie często okazuje się, iż są to zmagania nie warte uwagi. Gorąco zachęcamy, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów, śledzić spotkania piłkarskie profesjonalnej ligi Mistrzostwa Euro 2020 i przeglądać zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich. Udział takich legendarnych zespołów jak Belgia oraz Włochy w lidze Mistrzostwa Euro 2020 zapewnia super emocje oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na znamienitym stadionie jak Allianz Arena.

Euro 2020: Belgia kontra Włochy zakończony wynikiem 1-2
Średnia ocena 0 na 5 Oceniano 0 razy.

17

Redaktor portalu pl2012.pl, od lat wielki pasjonat i fan futbolu. Na codzień mieszka w Warszawie, wiek 31 lat. Zdobył duplom na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Interesuje go sztuka współczesna, sport oraz literatura.