Mecz England kontra Germany na obiekcie Wembley Stadium dnia 29-06-2021 o godzinie 16:00: wynik końcowy 2-0

Pierwsza część spotkania pomiędzy Anglia a Niemcy zakończyła się wynikiem 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-0.

W dniu 29-06-2021 o godzinie 16:00 na obiekcie sportowym Wembley Stadium odbył się mecz futbolowy ligi Mistrzostwa Euro 2020 kolejki 1/8 finału. Zmierzyły się ze sobą Anglia oraz Niemcy.

Gole strzelali: R. Sterling 75',1-0,L. Shaw,H. Kane 86',2-0,J. Grealish

Żółte kartki Anglia: D. Rice,8',K. Phillips,45',H. Maguire,77'

Żółte kartki Niemcy: M. Ginter,25',R. Gosens,72'

Czerwone kartki Anglia:

Czerwone kartki Niemcy:

Główny sędzia meczu to Danny Desmond Makkelie, Holandia. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów.

Wierni fani piłki nożnej z zapałem śledzą potyczki, które dotyczą ligi Mistrzostwa Euro 2020. Uzdolnione zespoły piłkarskie z tejże ligi raz za razem sprawiają pierwszorzędnym kibicom wrażenia sięgające zenitu. Przyciągające uwagę walki pomiędzy zawodnikami są niezwykle zagorzałe, rzadko zdarza się, iż są to widowiska mało interesujące. Stale natrafiamy na wyjątkowe bramki czy asysty, nieprzepisowe sytuacje na faul kończące się pokazaniem czerwonej kartki zapewniające wyjątkowe wrażenia oraz przyjemność z meczu. Zachęcamy, aby oglądać widowiska piłkarskie znakomitej ligi Mistrzostwa Euro 2020 oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich. Uczestnictwo takich zespołów jak Anglia oraz Niemcy w lidze Mistrzostwa Euro 2020 zapewnia super wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wszechstronnych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie jak Wembley Stadium.

Euro 2020: Anglia vs Niemcy 2-0
Średnia ocena 5 na 5 Oceniano 1 razy.

17

Redaktor portalu pl2012.pl, od lat wielki pasjonat i fan futbolu. Na codzień mieszka w Warszawie, wiek 31 lat. Zdobył duplom na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Interesuje go sztuka współczesna, sport oraz literatura.