Mecz między Turkey i Italy dnia 2021-06-11 19:00 na stadionie Stadio Olimpico - 0-3

W dniu 2021-06-11 19:00:00 na obiekcie sportowym Stadio Olimpico rozegrał się znakomity mecz ligi Euro Championship kolejki Group A - 1. Zmierzyły się Turcja i Włochy.

Po pierwszej połowie meczu między Turcja a Włochy wynik wynosił 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-3.

Dzisiaj liczni fani śledzą ekscytujące starcia, które mają miejsce w lidze Euro Championship. Liczące się zespoły piłkarskie nieustannie serwują kapitalnym entuzjastom mnóstwo niezapomnianych emocji. Potyczki między piłkarzami z ligi zdarzają się niezwykle zażarte, nie często bywa definitywnie, że są to zmagania statyczne. Nieprzerwanie trafiamy na ostre faule kończące się czerwoną kartką, wyjątkowe asysty i sytuacje podbramkowe zapewniające dreszczyk emocji z oglądanego widowiska piłkarskiego. Serdecznie zachęcamy każdego fana, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz oglądać mecze piłkarskie pasjonującej ligi Euro Championship i śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań piłkarskich. Udział takich znanych drużyn jak Turcja oraz Włochy z ligi Euro Championship gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie "live" tych doświadczonych sportowców oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie, Stadio Olimpico.

Gole strzelali: M. Demiral 53' D. BerardiC. Immobile 66' L. SpinazzolaL. Insigne 79' C. Immobile

Żółte kartki Turcja: C. Soyuncu88'I. Dervisoglu90'

Żółte kartki Włochy:

Czerwone kartki Turcja:

 

Sędzią głównym tego spotkania był Danny Desmond Makkelie, Holandia. Do pomocy miał. W kolejnym meczu Turcja stanie naprzeciw Walia, następne spotkania z drużynami Szwecja i Czarnogóra natomiast Włochy podejmie Szwecja. Następne mecze zagra z drużynami Walia i Bułgaria.

Mecz Turcja - Włochy, wynik końcowy 0-3
Średnia ocena 0 na 5 Oceniano 0 razy.

17

Redaktor portalu pl2012.pl, od lat wielki pasjonat i fan futbolu. Na codzień mieszka w Warszawie, wiek 31 lat. Zdobył duplom na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Interesuje go sztuka współczesna, sport oraz literatura.