Mecz Poland vs Slovakia, wynik końcowy 1-2

Dnia 21-06-14 16:00 na stadionie Gazprom Arena rozegrał się emocjonujący mecz futbolowy ligi Euro Championship kolejki Group E - 1 pomiędzy Polska a Słowacja.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Polska a Słowacja zakończyła się wynikiem 0-1. Końcowy wynik meczu to 1-2.

Wielu fanów śledzi pasjonujące poczynania, które odbywają się w lidze Euro Championship. Składające się z utalentowanych obrońców i napastników futbolowe zespoły nieustannie sprawiają wspaniałym kibicom wrażenia z najwyższej półki. Walki pomiędzy graczami ligowymi bywają niezwykle zażarte, bardzo rzadko bywa, iż są to widowiska mało interesujące. Często trafiamy na nieprzepisowe sytuacje na faul zakończone wielokrotnie pokazaniem czerwonej kartki, przepiękne gole oraz asysty, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. To też warto oglądać spotkania sportowe ligi Euro Championship i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań piłkarskich. Polska i Słowacja i ich udział w lidze Euro Championship zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie jak Gazprom Arena.

Gole strzelali: W. Szczesny 18',0-1,R. Mak,K. Linetty 46',1-1,M. Rybus,M. Skriniar 69',1-2,M. Hamsik

Żółte kartki Polska: G. Krychowiak,22',G. Krychowiak,62'

Żółte kartki Słowacja: T. Hubocan,20'

Czerwone kartki Polska: G. Krychowiak,62'

Czerwone kartki Słowacja:

Główny sędzia meczu to Ovidiu Hategan, Romania. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Polska stanie naprzeciw Hiszpania, następne spotkania z drużynami Szwecja i Albania. Kolejno natomiast Słowacja podejmie Szwecja. Następne mecze zagra z drużynami Hiszpania i Slovenia.

Spotkanie Polska kontra Słowacja zakończone wynikiem 1-2 dnia 21-06-14 16:00
Średnia ocena 5 na 5 Oceniano 1 razy.

17

Redaktor portalu pl2012.pl, od lat wielki pasjonat i fan futbolu. Na codzień mieszka w Warszawie, wiek 31 lat. Zdobył duplom na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Interesuje go sztuka współczesna, sport oraz literatura.