Spotkanie England vs Croatia, wynik końcowy 1-0

W dniu 21-06-13 13:00 na obiekcie sportowym Wembley Stadium odbył się znakomity mecz Euro Championship kolejki Group D - 1. Na przeciw siebie stanęły Anglia i Chorwacja.

Po pierwszej połowie spotkania między Anglia a Chorwacja wynik to 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

Liczni fani z entuzjazmem śledzą fascynujące starcia w lidze Euro Championship. Mocne piłkarskie drużyny wielokrotnie zapewniły wyborowym kibicom mnóstwo przeżyć. Przyciągające uwagę walki między zawodnikami bywają niezwykle nieustępliwe, nie często bywa, że widowiska przynudzają. Często obserwujemy nieprzepisowe sytuacje z faulem kończące się czerwonym kartonikiem, widowiskowe bramki i asysty gwarantujące niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Warto więc oglądać wydarzenia piłkarskiej znakomitej ligi Euro Championship oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich drużyn jak Anglia oraz Chorwacja z ligi Euro Championship gwarantuje super emocje oraz sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych utalentowanych sportowców oraz ich zmagań na znamienitym stadionie jak Wembley Stadium.

Gole strzelali: R. Sterling 57'1-0K. Phillips

Żółte kartki Anglia: P. Foden64'

Żółte kartki Chorwacja: D. Caleta-Car42'M. Kovacic48'M. Brozovic66'

Czerwone kartki Anglia:

Czerwone kartki Chorwacja:

Sędzią głównym tego spotkania był Daniele Orsato, Włochy. Do pomocy miał. W kolejnym meczu Anglia stanie naprzeciw Szkocja, następne spotkania z drużynami Czechy i Węgry. Kolejno natomiast Chorwacja zmierzy się z Czechy. Następne mecze zagra z drużynami Szkocja i Rosja.

Mecz Anglia kontra Chorwacja zakończony wynikiem 1-0
Średnia ocena 0 na 5 Oceniano 0 razy.

17

Redaktor portalu pl2012.pl, od lat wielki pasjonat i fan futbolu. Na codzień mieszka w Warszawie, wiek 31 lat. Zdobył duplom na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Interesuje go sztuka współczesna, sport oraz literatura.