Spotkanie Netherlands - Ukraine zakończone wynikiem 3-2

Dnia 21-06-13 19:00 na obiekcie sportowym Johan Cruijff Arena odbył się mecz Euro Championship kolejki Group C - 1. Zmierzyły się ze sobą Holandia i Ukraina.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Holandia oraz Ukraina zakończyła się 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 3-2.

Oddani kibice śledzą poczynania w lidze Euro Championship. Mocne piłkarskie drużyny nieustannie sprawiają wyborowym kibicom emocje zapadające w pamięć. Wspaniałe walki pomiędzy drużynami futbolowymi zdarzają się zaciekłe, nie często bywa, że są to zmagania usypiające. Zdarzają się widowiskowe asysty czy bramki, brutalne sytuacje z faulem zakończone pokazaniem żółtej kartki, które dodają pikanterii całemu widowisku. Serdecznie zachęcamy, aby przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach i śledzić wydarzenia piłkarskiej popularnej ligi Euro Championship. Holandia oraz Ukraina i ich udział w lidze Euro Championship gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Johan Cruijff Arena.

Gole strzelali: G. Wijnaldum 52',1-0,W. Weghorst 58',2-0,A. Yarmolenko 75',2-1,R. Yaremchuk,R. Yaremchuk 79',2-2,R. Malinovsky,D. Dumfries 85',3-2,N. Ake

Żółte kartki Holandia:

Żółte kartki Ukraina: S. Sydorchuk,90'

Czerwone kartki Holandia:

Czerwone kartki Ukraina:

Główny sędzia meczu - Felix Brych, Niemcy. Do pomocy miał. W następnym spotkaniu drużyna Holandia zmierzy się już z Austria, następne spotkania z drużynami Macedonia i Norwegia a Ukraina z Macedonia. Następne mecze zagra z drużynami Austria i Kazachstan.

Mecz Holandia vs Ukraina zakończony wynikiem 3-2
Średnia ocena 0 na 5 Oceniano 0 razy.

17

Redaktor portalu pl2012.pl, od lat wielki pasjonat i fan futbolu. Na codzień mieszka w Warszawie, wiek 31 lat. Zdobył duplom na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Interesuje go sztuka współczesna, sport oraz literatura.