Mecz pomiędzy Ukraine oraz FYR Macedonia dnia 21-06-17 13:00 - końcowy wynik 2-1

W dniu 21-06-17 13:00 na obiekcie sportowym Arena Naţională rozegrał się mecz Euro Championship kolejki Group C - 2. Zmierzyły się Ukraina oraz Macedonia.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Ukraina i Macedonia wynik to 2-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-1.

Wierni kibice piłki nożnej śledzą poczynania ligi Euro Championship. Interesujące futbolowe zespoły nieraz zagwarantowały pierwszorzędnym miłośnikom piłki nożnej wrażenia zapadające w pamięć. Zdarzają się brutalne sytuacje z faulem, niezwykłe gole i asysty dodające dreszcz emocji z oglądanego meczu. Niesamowite walki pomiędzy drużynami są bardzo bezkompromisowe, nie często bywa ostatecznie, że mecze przynudzają. Warto więc śledzić zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów futbolowych iśledzić wydarzenia piłkarskiej emocjonującej ligi Euro Championship oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Udział takich zespołów jak Ukraina i Macedonia w lidze Euro Championship zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie live tych wybitnych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie, Arena Naţională.

Gole strzelali: A. Yarmolenko 29',1-0,O. Karavaev,R. Yaremchuk 34',2-0,A. Yarmolenko,E. Alioski 57',2-1,E. Alioski 57',2-2,R. Malinovsky 84',3-2

Żółte kartki Ukraina: M. Shaparenko,43'

Żółte kartki Macedonia: D. Velkovski,59',D. Avramovski,83'

Czerwone kartki Ukraina:

Czerwone kartki Macedonia:

Główny sędzia spotkania to Fernando Rapallini, Argentyna. Do pomocy miał. W następnym meczu drużyna Ukraina stanie naprzeciw Austria, następne spotkania z drużynami Kazachstan oraz Francja. Kolejno natomiast Macedonia z Holandia. Następne mecze zagra z drużynami Armenia oraz Islandia.

Mecz Ukraina vs Macedonia zakończony wynikiem 2-1
Średnia ocena 0 na 5 Oceniano 0 razy.

17

Redaktor portalu pl2012.pl, od lat wielki pasjonat i fan futbolu. Na codzień mieszka w Warszawie, wiek 31 lat. Zdobył duplom na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Interesuje go sztuka współczesna, sport oraz literatura.